Štartovací web

Vyskladajte si u nás vašu novú štartovaciu webstránku!

Ste o krok bližšie k vášmu novému webu! Máme pre vás pripravené riešenie jednoduchých štartovacích webov na mieru za atraktívne ceny. Vyplňte tento krátky dotazník a pozrite si približnú cenovú kalkuláciu.

1. Koľko podstránok potrebujete?

Koľko samostatných podstránok by mal web obsahovať? Pôjde o jednoduchú single-page stránku, alebo web so samostatnými podstránkami?

2. Ako bude vyzerať hlavička webu?

Aké prvky by mala hlavička webu obsahovať? Okrem loga a menu navigácie môžete do hlavičky pridať rôzne kontaktné informácie, či napríklad ikony sociálnych sietí.

3. Ako bude vyzerať pätička webu

Zadefinujte, ako by mala vyzerať päta webu (spodok každej podstránky). Môže ísť o jednoduchú lištu s copyrightom, či o komplexnejšiu pätu s textom, alebo dokonca s interaktívnymi prvkami (tlačidlo, formulár na odber newslettra a podobne).

4. Interaktívny slider/carousel

Pohyblivý slider, alebo carousel je ideálny spôsob, ako zaujať návštevníkov ihneď po načítaní webu. Môže zobrazovať napríklad prezentačné obrázky produktov, texty a rôzny iný obsah s CTA (call-to-action) prvkami na dokončenie konverzie. Dajte nám vedieť, ako sa slider na vašom webe pozdáva vám.

5. Typ obsahu webu

Bude typ obsahu iba statický (spravovaný ručne), alebo požadujete aj vytváranie dynamického obsahu cez administráciu (napríklad pridávanie blogov, produktov, či galérií).

6. Kontaktný formulár

Kontaktný formulár je jednoduchý spôsob pre návštevníka webu, ako vás môže kontaktovať. Využiť môžete klasický formulár so základnými textovými poľami, alebo komplexný formulár, ktorý môže obsahovať napr. možnosť vybrať dátum, či nahrať súbor ako prílohu.

7. Interaktívna mapa

Svoje podnikanie môžete okrem adresy v textovej podobe zobraziť aj na interaktívnej mape. Priblížte nám, ako by ste ju na vašom webe chceli využívať.

8. Dodatočná optimalizácia a analytika

V rámci optimalizácie webu rátame automaticky s odladením responzívneho zobrazenia, implementáciou SEO riešení a technické zastrešenie legislatívy GDPR. Na výber však máte z vyšších balíčkov, zahrňujúcich najmä implementáciu služieb webovej analytiky pre zefektívnenie vášho podnikania.

Hotovo!

Predbežná cenová kalkulácia je

Cenový odhad Vášho webu je len orientačný. Ku zvoleným parametrom sa môžete vrátiť a zmeniť vaše rozhodnutie.

V prípade, že chcete vedieť cenu jednotlivých parametrov a zistiť, kde by sa dalo ušetriť, nechajte nám e-mail a odošleme Vám podrobný rozpis cien pre jednotlivé položky.

Tešíme sa na spoluprácu!

Nezáväzná žiadosť o detailnejšiu cenovú ponuku:


Súhlasím so spracovaním osobných údajov *

Chcem dostávať najnovšie tipy, návody a analýzy z prostredia digitálneho marketingu a e-commerce na svoj email pre zefektívnenie môjho podnikania


Stále váhate ? Pozrite si naše portfólio.

+421 948 381 303

.