AHOiREKLAMA sa mení na blueera

Novinky z agentúry | blueera | 22. marca 2022

AHOiREKLAMA bola založená na jar 2017 v Detve. V prvých mesiacoch sme sa venovali hlavne grafickému dizajnu a reklamnej tlači. Naše služby sme v tom čase poskytovali najmä spoločnostiam z Podpoľania a blízkeho regiónu.

Od začiatku sme kládli dôraz na vzdelávanie a kvalifikáciu. Vzdelávanie v odbore stále považujeme za najpodstatnejšiu investíciu. Okrem dizajnérskych prác sme sa pustili do prvých webov a následne e-shopov so špecializáciou na CMS WordPress, s ktorým pracujeme dodnes. S tým súvisela požiadavka klientov zabezpečiť ich službám a produktom performance marketing, ako aj komunikáciu na sociálnych sieťach.

Aj vďaka tomu sa agentúra dostala do stavu, kedy sme boli schopní poskytovať digitálne služby komplexne – in house. Oddelili sme tlačové oddelenie TlačPrint, presťahovali sa do Zvolena a začali profilovať digitálnu marketingovú agentúru.

COVID doba urýchlila digitálne procesy. To, čo väčšina klientov odkladala na neskôr sa stalo prioritou. Moderné firmy pochopili, že digitálna transformácia je nevyhnutná. Kto chcel udržať biznis, zvolil nejakú formu digitálnej transformácie či už vnútro–firemných, alebo predajných procesov. Nech to dnes znie akokoľvek, pravdou je, že táto „éra“ nám poskytla príležitosť realizovať sa a ukázať naše schopnosti.

Priority ostali: udržateľne a systematicky zvyšovať know-how tímu, priestor pre profesijný rast, priateľská atmosféra v agentúre, kvalitné výstupy a riešenia, spokojní a vracajúci sa zákazníci a samozrejme pozitívne referencie a odporúčania.

Zrejme aj vďaka nášmu prístupu k práci, máme dnes možnosť spolupracovať s úspešnými firmami a komunikovať s profesionálmi. Nesnažíme sa za každú cenu “rozdávať rozumy”, vieme, že klienti svojmu biznisu rozumejú. Skôr sa chceme stať externou súčasťou našich obchodných partnerov s cieľom spoločne dosiahnuť želané výsledky.

Dnes, približne 5 rokov od založenia, spolupracujeme so slovenskými, ale aj zahraničnými spoločnosťami a pomáhame im presadiť sa na trhoch.

Tak ako sme sa z grafického štúdia „transformovali“ na digitálnu agentúru, tak sa prirodzene predierame aj za hranice Slovenska. Tento fakt v kombinácii s novou érou digitálnej transformácie zapríčinili rename AHOiREKLAMY na blueera.

Stále sme to my, no o krok ďalej. 😊 Let´s think digital.

Comments for this post

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment